Hieronder treft u de voorlopige lijst met deelnemers aan Wine Professional  2022 (bijgewerkt t/m 15 november 2021).

A
Ad Bibendum Fine Wines www.adbibendum.net 
André Kerstens – Partners in Wijn- sinds 1880 www.andrekerstens.nl
Anfors-Imperial www.anfors-imperial.com
Anglo Dutch Meats www.anglodutchmeats.nl
Austrian Wine Marketing Board www.austrianwine.com

B
Wijnimport J. Bart www.wijnimportbart.nl   
Bâtard  www.batard.nl  
Bourgondisch Lifestyle bourgondischlifestyle.nl 

C
Bakkerij Carl Siegert sinds 1891 www.carlsiegert.com 
Champagnist www.champagnist.nl  
deConinck Wines  deconinckwines.nl

D
Dijso www.dijso.nl   
Informatiebureau voor Duitse Wijn (m.m.v. diverse importeurs)  www.duitsewijn.nl 
D-Vine d-vine.eu 

G
Galladio World Products www.galladioworldproducts.nl 
Ghvino ghvino.nl   
Goessens Professionals in Wine www.goessens.com 
Go Good gogood.pro
Grand Concours Bollinger
La Grand’ Halte  lagrandehalte.eu   

H
Heisterkamp Wijnkopers www.heisterkamp.com   
Hesseling Vlees www.hesseling.nl 
Horizon Wines horizonwines.com
House of Caviar & Fine Food www.houseofcaviar.nl 

I
A Taste of Italy (9 producenten o.l.v. Doctor Wine Daniele Cernilli van de Gambro Rosso) 

K
Het Kaasatelier www.hetkaasatelier.com 
Koninklijke Vereniging van Nederlandse Wijnhandelaren (KVNW) www.kvnw.nl 
Kwast Wijnkopers www.kwastwijnkopers.nl 

M
Masters of Jerez (m.m.v. diverse importeurs) 
MH & DL mhdl.nl
Domaine Mondivin mondivin.eu  

N
Neerlands Wijnhuis www.neerlandswijnhuis.nl 

O
Wijnkoperij Okhuysen  www.okhuysen.nl

P
Wijnkoperij La Persistance www.lapersistance.nl   
Pierre Ache Wijnen www.pierreachewijnen.nl   
Prisecco Alcoholvrij www.proefstation.com 

R
Raspberry Craft www.raspberry-craft.com 
Rijkhoff Wijnen www.rijkhoffwijnen.nl   
Robinson & Sinclair robinson-sinclair.co.za 

S
Savalan www.elegancewinehouse.nl
Schermer Wijnkoper & Distillateur www.schermer1782.nl
Serendipity pinotnoirserendipity.com   
A. Sluijter & Zn. www.sluijter.nl 
Sprankelend Wijnimport www.sprankelend.nl

T
Tamis Wijnen /www.tamiswijnenvinovia.nl 
The Taste of Croatia www.thetasteofcroatia.com 

V
Verbunt Verlinden www.verbuntverlinden.nl   
Vinetiq www.vinetiq.eu 
Vino Tuyyo www.vino-tuyyo.com
Vino Via Wijnen www.tamiswijnenvinovia.nl 
Vinoblesse www.vinoblesse.nl 

W
De WijnEngel www.dewijnengel.nl 

———————————————————————————————————————-