Hieronder treft u de voorlopige lijst met deelnemers aan van de 18e editie van Wine Professional in 2020 (status per 10 december).

A
Ad Bibendum Fine Wines www.adbibendum.net 120
Ahr www.ahrwein.de 230
Ahrweiler Winzer-Verein e.G. / Dagernova Weinmanufaktur / Weingut Burggarten (VDP) / Weingut Deutzerhof / Weingut Erwin Riske/ Weingut H. J. Kreuzberg (VDP)/ Weingut J. J. Adeneuer (VDP)/ Weingut Julia Bertram / Weingut Nelles (VDP)/ Weingut Paul Schumacher/ Weingut Peter Kriechel/ Weingut Sermann/ Winzergenossenschaft Mayschoss-Altenahr

André Kerstens – Partners in Wijn- sinds 1880 www.andrekerstens.nl 110
Anfors-Imperial www.anfors-imperial.com 300-302
Anfors Cava-Sherrybar www.anfors-imperial.com 232

B
Wijnimport J. Bart www.wijnimportbart.nl 142-144
Bâtard / Wijnhandel Koninginneweg www.wijnhandelkoninginneweg.nl 504
Berghorst & Bos Wijnen www.berghorstboswijnen.nl 132
Bolomey Wijnimport www.bolomey.nl 608
Bourgondisch Lifestyle bourgondischlifestyle.nl 258
Brandt & Levie www.brandtenlevie.nl 146

C
Canadian BC Wines www.coastaldelightfooddrinks.com 118
Bakkerij Carl Siegert sinds 1891 www.carlsiegert.com 246
Champagnist www.champagnist.nl 122
Ciderwijn www.ciderwijn.nl 206
Clavelin www.clavelin.nl 608
deConinck Wines deconinckwines.nl 506

D
Daxivin www.daxivin.nl 608
Duitse Wijn www.duitsewijn.nl 312
German Wine Group GWG   – Baden, Franken, Pfalz, Württemberg/ Schlossgut Ebringen – Baden/ Weingut Becker Landgraf – Rheinhessen/ Weingut Benzinger – Pfalz/ Weingut Brüssel – Rheinhessen/ Weingut Forster – Nahe / Weingut Gies-Düppel – Pfalz/ Weingut Griesel&Compagnie – Hessische Bergstrasse/ Weingut Hanewald-Schwerdt – Pfalz/ Weingut J. Neus – Rheinhessen/ Weingut Johannes B – Württemberg/ Weingut Kampf – Rheinhessen/ Weingut Peter Jakob Kühn – Rheingau/ Weingut Philipp Kuhn – Pfalz/ Weingut Schlör – Baden/ Weingut Wagner Stempel – Rheinhessen

D-Vine d-vine.eu 306

E
Espresso kitchen www.espressokitchen.nl
Eurocave eurocave.nl 130

F
Food Equipment Group (FEG)  www.foodequipmentgroep.nl 112
Forum Gastronomicum 308
Frische Paradies www.frischeparadies.de 410

G
Galladio World Products www.galladioworldproducts.nl 108
Georgische-Wijn-Import.nl georgische-wijn-import.nl 404A
Gerolsteiner  www.dekeldermeesters.nl 304
Goessens Professionals in Wine www.goessens.com 400
Grandi Vini www.grandivini.nl 312
Grapes Unlimited www.grapy.nl 508

H
Heisterkamp Wijnkopers www.heisterkamp.com 412
Hessling Vlees www.hesseling.nl 408
House of Caviar & Fine Food www.houseofcaviar.nl 606

I
A Taste of Italy 114-116

J
JanisFarm www.janisfarm.com 512

K
Het Kaasatelier www.hetkaasatelier.com 506
De Keldermeesters www.dekeldermeesters.nl 304
Kingdom Cakes www.kingdomcakes.nl 232-240
Koninklijke Vereniging van Nederlandse Wijnhandelaren (KVNW) www.kvnw.nl 128
Koppert Cress benelux.koppertcress.com 510
Kwast Wijnkopers www.kwastwijnkopers.nl 228

L
La Maison Blanche lamaisonblanche-wijnen.nl 126

M
Madame Paté www.madamepate.nl 506
Domaine Mondivin mondivin.eu 126

N
Neerlands Wijnhuis www.neerlandswijnhuis.nl 106
Le Nouveau Chef www.lenouveauchef.com 404
Nuiba Wines www.nuibawines.co.za 252

O
Wijnkoperij Okhuysen www.okhuysen.nl 134
The Orange Wineclub www.theorangewineclub.nl 140
The Orange Wine Revolution 500
Polic Estate Truske, Atelier Kramar, Winnika De Sas, Doremi, Slobodne, Svetlik, Frimosic, Tenuta Fornace

P
Wijnkoperij La Persistance www.lapersistance.nl 256
Pieksman Wijnimport pieksman.nl 608
Pierre Ache Wijnen www.pierreachewijnen.nl 404B
Prisecco Alcoholvrij www.proefstation.com 402A
Proefschrift Podium Vinodroom 200
ProefschriftRestaurants.nl 600
ProWein www.prowein.de 266

R
Raspberry Craft www.raspberry-craft.com 248
Reypenaer Kaas www.reypenaer.com 414
DO Ribera del Duero
Riesling Fellow – VDP Württemberg melman-communications.nl 204/208
Rioja melman-communications.nl 102
Robinson & Sinclair robinson-sinclair.co.za 212
DO Rueda www.myfavourite-rueda.nl 268

S
San Felice www.deconinckwines.nl/ www.sanfelice.org 506
Savalan / Azarbaijan www.elegancewinehouse.nl 316
Silk Alley / Kazakhstan www.elegancewinehouse.nl 314
A. Sluijter & Zn. www.sluijter.nl 262
Slovenia 406
Erzetič: www.vina-erzetic.com | Istenič: www.istenic.si/en
Jamšek 1887: www.jamsek1887.ecwid.com | Kristančič: www.kristancic.com/en.html Marjan Simčič: www.simcic.si | Poljšak: www.vinapoljsak.com | Prinčič: www.princic.si Puklavec: www.puklavecfamilywines.com

Spelt Bakkers www.bakkerspelt.nl 506

T
Tamis Wijnen /www.tamiswijnenvinovia.nl 244
The Taste of Croatia www.thetasteofcroatia.com 502
Tiffan’s www.tiffans.hu 126

V
Verbunt Verlinden www.verbuntverlinden.nl 260
Verenigde Vinologen Nederland (VVN) www.vinologen.net 402B
Vinatura www.vinatura.nl 608
Vino Via Wijnen www.tamiswijnenvinovia.nl 244
Vinoblesse www.vinoblesse.nl 608
Vinos i Cavas www.vinosicavas.nl 254
Vinos Quixote www.vinosquixote.com 254-256
Vins Naturels 608
Vinura House of Wines www.vinura.nl 310
Vleck Wijnen www.vleck.nl 608

W
W3 Wijnen www.w3wijnen.nl 224
Wijnacademie www.wijnacademie.nl 124
De WijnEngel.nl www.dewijnengel.nl 222
De Wijntherapeut www.dewijntherapeut.nl 222
Wijnkoperij Schadee en Mensink www.plezierinwijn.nl 312
Wilde Wijnen www.wildewijnen.nl 608
The Wine Companions www.winecompanions.net 104
The Wine & Food Association / inschrijving proeverijen proefschrift.nl en www.wine-professional.nl 226
Wines of Germany Gastro Cup www.duitsewijn.nl 264
Wines of South Africa (WOSA) www.wosa.nl en www.wosa.co.za 250
Winterberg Wijnen winterbergwijnen.nl 312