Hieronder treft u de voorlopige lijst met deelnemers aan van de 18e editie van Wine Professional in 2020 (status per 9 januari).

A
Ad Bibendum Fine Wines www.adbibendum.net 120
Ahr www.ahrwein.de 230
Ahrweiler Winzer-Verein e.G. / Dagernova Weinmanufaktur / Weingut Burggarten (VDP) / Weingut Deutzerhof / Weingut Erwin Riske/ Weingut H. J. Kreuzberg (VDP)/ Weingut J. J. Adeneuer (VDP)/ Weingut Julia Bertram / Weingut Nelles (VDP)/ Weingut Paul Schumacher/ Weingut Peter Kriechel/ Weingut Sermann/ Winzergenossenschaft Mayschoss-Altenahr

André Kerstens – Partners in Wijn- sinds 1880 www.andrekerstens.nl 110
Anfors-Imperial www.anfors-imperial.com 300-302
Anfors Cava-Sherrybar www.anfors-imperial.com 232

B
Wijnimport J. Bart www.wijnimportbart.nl 142-144
Bâtard / Wijnhandel Koninginneweg www.wijnhandelkoninginneweg.nl 504
Berghorst & Bos Wijnen www.berghorstboswijnen.nl 132
Bolomey Wijnimport www.bolomey.nl 608
Bourgondisch Lifestyle bourgondischlifestyle.nl 258
Brandt & Levie www.brandtenlevie.nl 146

C
Bakkerij Carl Siegert sinds 1891 www.carlsiegert.com 246
Casa del Gusto, Amsterdam 214
Champagnist www.champagnist.nl 122
Ciderwijn www.ciderwijn.nl 206
Clavelin www.clavelin.nl 608
deConinck Wines & Partners deconinckwines.nl 506
Copenhagen Sparkling Tea www.sparklingtea.nl 410

D
Dijso www.dijso.nl 218
Duitse Wijn www.duitsewijn.nl 312
German Wine Group GWG   – Baden, Franken, Pfalz, Württemberg/ Schlossgut Ebringen – Baden/ Weingut Becker Landgraf – Rheinhessen/ Weingut Benzinger – Pfalz/ Weingut Brüssel – Rheinhessen/ Weingut Forster – Nahe / Weingut Gies-Düppel – Pfalz/ Weingut Griesel&Compagnie – Hessische Bergstrasse/ Weingut Hanewald-Schwerdt – Pfalz/ Weingut J. Neus – Rheinhessen/ Weingut Johannes B – Württemberg/ Weingut Kampf – Rheinhessen/ Weingut Peter Jakob Kühn – Rheingau/ Weingut Philipp Kuhn – Pfalz/ Weingut Schlör – Baden/ Weingut Wagner Stempel – Rheinhessen

D-Vine d-vine.eu 306

E
Eco Tapwater  hydro-sano.com   210
Edelbrons edelbrons.nl 604
Espresso kitchen www.espressokitchen.nl 118
Eurocave eurocave.nl 130

F
Food Equipment Groep (FEG)  www.foodequipmentgroep.nl 112
Forum Gastronomicum 308
Frische Paradies www.frischeparadies.de 410

G
Galladio World Products www.galladioworldproducts.nl 108
Georgische-Wijn-Import.nl georgische-wijn-import.nl 404A
Gerolsteiner  www.dekeldermeesters.nl 304
Goessens Professionals in Wine www.goessens.com 400
Grandi Vini www.grandivini.nl 312
Grapes Unlimited www.grapy.nl 508

H
Heisterkamp Wijnkopers www.heisterkamp.com 412
Hesseling Vlees www.hesseling.nl 408
House of Caviar & Fine Food www.houseofcaviar.nl 606

I
A Taste of Italy 114-116

J
JanisFarm www.janisfarm.com 510-512

K
Het Kaasatelier www.hetkaasatelier.com 506
De Keldermeesters www.dekeldermeesters.nl 304
Koninklijke Vereniging van Nederlandse Wijnhandelaren (KVNW) www.kvnw.nl 128
Koppert Cress benelux.koppertcress.com 510-512
Kwast Wijnkopers www.kwastwijnkopers.nl 228

L
La Maison Blanche lamaisonblanche-wijnen.nl 126
LUH Lekkers uit Hongarije www.lekkersuithongarije.nl 610B

M
Madame Paté www.madamepate.nl 506
Meridian Wines www.meridianwines.co.za 612
Domaine Mondivin mondivin.eu 610A

N
Neerlands Wijnhuis www.neerlandswijnhuis.nl 106
Le Nouveau Chef www.lenouveauchef.com 614
Nuiba Wines www.nuibawines.co.za 252

O
Wijnkoperij Okhuysen www.okhuysen.nl 134
The Orange Wineclub www.theorangewineclub.nl 138-140
The Orange Wine Revolution 500
Slovenië: Batič, Blažič, Svetlik, UOU, Mlečnik, Cultus, Ussai, Petrič, Polic Estate Truske, Atelier Kramar, Cigoj – Wijn en lekkernijen, Fedora, Kabaj, Klabjan 
Italië: Terpin, Vodopivec, Gravner, Skerlj, Primosic, Miklus
Kroatië: Roxanich, Kriz 
Georgië: Do Re Mi
Polen: Winnica de Sas
Slowakije: Slobodné vinárstvo

P
Wijnkoperij La Persistance www.lapersistance.nl 256
Pierre Ache Wijnen www.pierreachewijnen.nl 404B
Prisecco Alcoholvrij www.proefstation.com 402A
Proefschrift Vinodroom 200
Proefschrift Theater 600
ProWein www.prowein.de 266

R
Raspberry Craft www.raspberry-craft.com 248
Reypenaer Kaas www.reypenaer.com 414
DO Ribera del Duero
Riesling Fellow – VDP Württemberg melman-communications.nl 204/208
Rioja melman-communications.nl 100
Robinson & Sinclair robinson-sinclair.co.za 212
DO Rueda www.myfavourite-rueda.nl 268
Russian High Quality Wines start2taste.be  602

S
San Felice www.deconinckwines.nl/ www.sanfelice.org 506
Savalan / Azarbaijan www.elegancewinehouse.nl 316
A. Sluijter & Zn. www.sluijter.nl 262
Slovenia 406
Erzetič Wines: www.vina-erzetic.com | Istenič: www.istenic.com
Jamšek 1887 Wine Estate: www.jamsek1887.ecwid.com | Kristančič: www.kristancic.com | Poljšak: www.vinapoljsak.com | Prinčič: www.princic.si | Puklavec: www.puklavecfamilywines.com
| Vino Leber  vino-leber.si/en | Vino Kušter www.vino-kuster.com | Vino Mukenauer mukenauer.si | Vino Jarc www.vinojarc.si | Wine and Fruits Kren www.facebook.com/VinoSadjeKren

La Source www.la-source.nl 136
Spelt Bakkers www.bakkerspelt.nl 506

T
Tamis Wijnen /www.tamiswijnenvinovia.nl 244
The Taste of Croatia www.thetasteofcroatia.com 502
Tiffan’s www.tiffans.hu 610A

V
Verbunt Verlinden www.verbuntverlinden.nl 260
Verenigde Vinologen Nederland (VVN) www.vinologen.net 402B
Vinatura www.vinatura.nl 608
Vino Via Wijnen www.tamiswijnenvinovia.nl 244
Vinoblesse www.vinoblesse.nl 608
Vinos i Cavas www.vinosicavas.nl 254
Vinos Quixote www.vinosquixote.com 254-256
Vins Naturels 608
Vinura House of Wines www.vinura.nl 310
Vleck Wijnen www.vleck.nl 608

W
W3 Wijnen www.w3wijnen.nl 224
Wijnacademie www.wijnacademie.nl 124
De WijnEngel www.dewijnengel.nl 222
Wijnhuis Amsterdam www.wijnhuis.amsterdam 312
Wijnkoperij Schadee en Mensink www.plezierinwijn.nl 312
Wilde Wijnen www.wildewijnen.nl 608
The Wine Companions www.winecompanions.net 102-104
The Wine & Food Association / inschrijving proeverijen proefschrift.nl en www.wine-professional.nl 226
Wines of Germany Gastro Cup www.duitsewijn.nl 264
Wines of South Africa (WOSA) www.wosa.nl en www.wosa.co.za 250
Winterberg Wijnen winterbergwijnen.nl 312