Hieronder treft u de voorlopige lijst met deelnemers aan van de 17e editie van Wine Professional in 2019 (status per 4 december).
Standnummers volgen binnenkort.

A
Ad Bibendum Fine Wines www.adbibendum.net
André Kerstens – Partners in Wijn- sinds 1880 www.andrekerstens.nl
Anfors-Imperial www.anfors-imperial.com
Anfors Cava-Sherrybar www.anfors-imperial.com

B
Wijnimport J. Bart www.wijnimportbart.nl
Bolomey Wijnimport www.bolomey.nl
Bourgondisch Lifestyle bourgondischlifestyle.nl
Brander Wines branderwines.nl
Brandt & Levie www.brandtenlevie.nl
P. de Bruijn wijnkopers anno 1772 www.debruijnwijnkopers.nl/
Buscaglione Espresso www.buscaglione.nl

C
Bakkerij Carl Siegert sinds 1891 www.carlsiegert.com
Chabrol Wines www.chabrolwines.com
Champagnist www.champagnist.nl
Clavelin www.clavelin.nl
deConinck Wines deconinckwines.nl

D
Delicroatia www.delicroatia.nl
Duitse Wijn www.duitsewijn.nl
D-Vine d-vine.eu

E
Earth Concepts earthwater.nl
Easy-cooler easy-wijnkoelen.nl
E-CRU wines & spirits www.e-cru.nl

F
Fine Drinks www.finedrinks.nl
Forum Gastronomicum
Frankrijk www.businessfrance.fr
Fris Gedroogd Fruit www.frisgedroogdfruit.nl
FrischeParadies www.frischeparadies.de

G
Georgische-Wijn-Import.nl georgische-wijn-import.nl
Gotjé Noten www.gotje-noten.nl

H
Heisterkamp Wijnkopers www.heisterkamp.com
House of Caviar & Fine Food www.houseofcaviar.nl

I
Index Hospitality Systems www.indexsystems.nl
A Taste of Italy

J
JanisFarm www.janisfarm.com

K
Het Kaasatelier www.hetkaasatelier.com
Koninklijke Vereniging van Nederlandse Wijnhandelaren (KVNW) www.kvnw.nl
Koppert Cress benelux.koppertcress.com

L
Wijnkooperij de Lange www.wijnkooperijdelange.nl

M
Madame Paté www.madamepate.nl
Domaine Mondivin mondivin.eu

N
Neerlands Wijnhuis www.neerlandswijnhuis.nl

O
Wijnkoperij Okhuysen www.okhuysen.nl
Open Blue Cobia ‘Kobe of the Sea’ www.openblue.com
The Orange Wineclub www.theorangewineclub.nl

P
Wijnkoperij La Persistance www.lapersistance.nl
Pierre Ache Wijnen www.pierreachewijnen.nl
Pinot Noir Serendipity pinotnoirserendipity.com
Proefschrift Podium Vinodroom
Pronckheer www.pronckheer.nl
ProWein www.prowein.de

R
Raspberry Craft www.raspberry-craft.com
Rhône Value Wines www.rhonevaluewines.eu
DO Ribera del Duero
Rieslingfellow melman-communications.nl
Wijnimport Jos Rijnaarts www.jr.nl
Robinson & Sinclair robinson-sinclair.co.za
Rueda

S
Slow Escargots www.slowescargots.nl
A. Sluijter & Zn. www.sluijter.nl
Sparkling Tea www.sparklingtea.nl
Spelt Bakkers www.bakkerspelt.nl
Super Copa Club (Vinos de Jerez) www.sherry.wine

T
Tamis Wijnen /www.tamiswijnenvinovia.nl
Taste Tailors www.taste-tailors.nl
Tiffan’s www.tiffans.hu

V
Valderrama Olijfolie Grand Cru www.valderrama.nl
Verbunt Verlinden www.verbuntverlinden.nl
Verenigde Vinologen Nederland (VVN) www.vinologen.net
Vinatura www.vinatura.nl
Vino Via Wijnen www.tamiswijnenvinovia.nl
Vinoblesse www.vinoblesse.nl
Vins Naturels
Vinura House of Wines www.vinura.nl
Vleck Wijnen www.vleck.nl
Vojacek Wijnen www.vojacek.nl

W
Walraven Sax www.walravensax.nl
Wijnacademie www.wijnacademie.nl
Wilde Wijnen www.wildewijnen.nl
The Wine Companions www.winecompanions.net
The Wine & Food Association / inschrijving proeverijen proefschrift.nl en www.wine-professional.nl
Wines of Germany Gastro Cup www.duitsewijn.nl
Wines of South Africa (WOSA) www.wosa.nl en www.wosa.co.za
Wynand Fockink wynand-fockink.nl

Z
Zeeland Paviljoen deconinckwines.nl