Hieronder treft u de voorlopige lijst met deelnemers aan van de 17e editie van Wine Professional in 2019 (status per 2 januari).

A
Ad Bibendum Fine Wines www.adbibendum.net 122
African Wines & Solo Vino www.africanwines.nl 108
André Kerstens – Partners in Wijn- sinds 1880 www.andrekerstens.nl 110
Anfors-Imperial www.anfors-imperial.com 300-302
Anfors Cava-Sherrybar www.anfors-imperial.com 248

B
Wijnimport J. Bart www.wijnimportbart.nl 144-146
Bolomey Wijnimport www.bolomey.nl 410
Bourgondisch Lifestyle bourgondischlifestyle.nl 262
Brander Wines branderwines.nl 254
Brandt & Levie www.brandtenlevie.nl 148
P. de Bruijn wijnkopers anno 1772 www.debruijnwijnkopers.nl/ 500
Buscaglione Espresso www.buscaglione.nl 402
By The Glass® www.bytheglass.eu 314

C
Canadian BC Wines www.goldhillwinery.com 140
Bakkerij Carl Siegert sinds 1891 www.carlsiegert.com 252
Chabrol Wines www.chabrolwines.com 136
Champagnist www.champagnist.nl 124
Clavelin www.clavelin.nl 410
Cognac Chollet www.cognac-chollet.com 504
deConinck Wines deconinckwines.nl 202
Crusio Thee www.crusiothee.com 226
Culinary Craft 232-240

D
Daxivin www.daxivin.nl
Delicroatia www.delicroatia.nl 142
Duitse Wijn www.duitsewijn.nl 312
D-Vine d-vine.eu 306

E
Earth Concepts earthwater.nl 220
Easy-cooler easy-wijnkoelen.nl 256
E-CRU wines & spirits www.e-cru.nl 128
Edelbrons edelbrons.nl 232-240
Eurocave eurocave.nl 132

F
Fine Drinks www.finedrinks.nl 506
Forum Gastronomicum 308
Frankrijk www.businessfrance.fr
Frische Paradies www.frischeparadies.de 522

G
Georgische-Wijn-Import.nl georgische-wijn-import.nl 514
Cati Gomez catigomez.nl 436
Gotjé Noten www.gotje-noten.nl 520
Grapes Unlimited www.grapy.nl 436

H
Heisterkamp Wijnkopers www.heisterkamp.com 524
House of Caviar & Fine Food www.houseofcaviar.nl 412

I
Index Hospitality Systems www.indexsystems.nl 326
A Taste of Italy 114-116

J
JanisFarm www.janisfarm.com 434 B

K
Het Kaasatelier www.hetkaasatelier.com 232-240
Kingdom Cakes www.kingdomcakes.nl 232-240
Koninklijke Vereniging van Nederlandse Wijnhandelaren (KVNW) www.kvnw.nl 130
Koppert Cress benelux.koppertcress.com 434 A

L
Wijnkooperij de Lange www.wijnkooperijdelange.nl 406
The London Essence www.londonessenceco.com 402

M
Madame Paté www.madamepate.nl 232-240
Markvandewijn www.markvandewijn.nl 312
Meanie Distilling www.meanie.nl 230
Mocca d’Or www.moccador.nl
Domaine Mondivin mondivin.eu 316
Domaine Moritz www.domaine-moritz.fr 428

N
Neerlands Wijnhuis www.neerlandswijnhuis.nl 106
Newby Tea www.newbyteas.nl 402
Le Nouveau Chef www.lenouveauchef.com 404

O
Wijnkoperij Okhuysen www.okhuysen.nl 250
Olifantsberg Family Vineyards www.olifantsberg.com 228
Open Blue Cobia ‘Kobe of the Sea’ www.openblue.com 144-146
The Orange Wineclub www.theorangewineclub.nl 142

P
Wijnkoperij La Persistance www.lapersistance.nl 260
Pierre Ache Wijnen www.pierreachewijnen.nl 518
Pinot Noir Serendipity pinotnoirserendipity.com 232-240
Plezier in Wijn www.plezierinwijn.nl 312
Plop-up 218
Proefschrift Podium Vinodroom 222
ProefschriftRestaurants.nl 400
Pronckheer www.pronckheer.nl 232-240
ProWein www.prowein.de 328

R
Raspberry Craft www.raspberry-craft.com 258
Rebel Art Label www.rebelartlabel.com 508-512
Rhône Value Wines www.rhonevaluewines.eu 426
DO Ribera del Duero 134
Riesling Fellow – VDP Württemberg melman-communications.nl 206-212
Wijnimport Jos Rijnaarts www.jr.nl 418-420
Robinson & Sinclair robinson-sinclair.co.za 430
DO Rueda www.myfavourite-rueda.nl 330

S
Slow Escargots www.slowescargots.nl 232-240
A. Sluijter & Zn. www.sluijter.nl 324
Sparkling Tea www.sparklingtea.nl 528
Spelt Bakkers www.bakkerspelt.nl 204
Sprankelend Wijnimport sprankelend.nl 138

T
Tamis Wijnen /www.tamiswijnenvinovia.nl 214
Taste Tailors www.taste-tailors.nl 430
Tiffan’s www.tiffans.hu 316

V
Valderrama Olijfolie Grand Cru www.valderrama.nl 118
Verbunt Verlinden www.verbuntverlinden.nl 318
Verenigde Vinologen Nederland (VVN) www.vinologen.net 530
Vinatura www.vinatura.nl 410
Vino Via Wijnen www.tamiswijnenvinovia.nl 214
Vinoblesse www.vinoblesse.nl 410
Vins Naturels 410
Vinura House of Wines www.vinura.nl 310
Vleck Wijnen www.vleck.nl 410

W
W3 Wijnen www.w3wijnen.nl 224
Walraven Sax www.walravensax.nl 424
Wijnacademie www.wijnacademie.nl 126
De Wijntherapeut www.dewijntherapeut.nl 312
Wilde Wijnen www.wildewijnen.nl 410
Winebarr www.winebarr.nl 304
The Wine Companions www.winecompanions.net 104
The Wine & Food Association / inschrijving proeverijen proefschrift.nl en www.wine-professional.nl 102
Wines of Germany Gastro Cup www.duitsewijn.nl 322
Wines of South Africa (WOSA) www.wosa.nl en www.wosa.co.za 112
Winterberg Wijnen winterbergwijnen.nl 312
Wonderful Drinks wonderfuldrinks.nl 432
Wynand Fockink wynand-fockink.nl 502

X
XpertVinum www.xpertvinum.be 216

Z
Zalmrokerij Smoking zalmrokerijsmoking.nl 200
Zeeland Paviljoen deconinckwines.nl 202-204